Tvorba web stránok v Nitre

Webová stránka je virtuálnou nehnuteľnosťou a korešponduje s konkrétnym projektom či službou zákazníkovi, ktorú chcete ponúknuť. Zákazníci navštívia vašu webovú stránku, aby si zakúpili vaše produkty, poprípade sa dozvedeli viac o vami ponúkaných službách. Unikátny web je prvotným podaním si ruky s vašimi klientmi v online svete, na základe ktorej vás budú posudzovať.

UI a UX

Minimalistický
web design

Žijeme v dobe informačnej explózie, ktorá spôsobuje chaos a problém sa rozhodnúť, ktorá informácia je správna. Vytvorením zrozumiteľného a jednoduchého web dizajnu pomôžete zákazníkovi uľahčiť jeho hľadanie a spríjemniť mu chvíle strávené na vašom webe. V opačnom prípade pôjdu za konkurenciou.

Tvorím profesionálne webové stránky, ktoré vám pomôžu prilákať a hlavne udržať si klientov. Spravte prvotný krok vpred a dovoľte mi navrhnúť vám web, ktorý zachytí všetky vaše predstavy pútavým spôsobom so správnym UI a UX.

Tvorba web stránky

Unikátny web design

Podmanivý vzhľad webovej stránky priláka klientov a jeho premyslená organizovanosť a funkčnosť udrží ich pozornosť pri prehliadaní vášho webu. Pre celistvosť vizuálnej komunikácie je potrebný aj minimalistický dizajn, ktorý pomáha vyniknúť grafickým prvkom, textom a fotografiám.

Vyniknite z davu s pomocou jedinečnej grafiky

Predajte sa svojim zákazníkom pútavým web dizajnom, ktorý zaujme už na prvý pohľad. Každú webovú stránku prispôsobujem konkrétnemu klientovi, s ktorým práve spolupracujem. Porozprávam sa s vami a zistím aká je vaša predstava - čo potrebujete a chcete, aby váš web obsahoval. Rád pre vás zabezpečím profi foto a video, ktoré vám pomôžu vyniknúť z davu. Poskytnem vám takisto pokročilé funkcie určené pre náročného klienta, akými sú stránky na registráciu udalostí či fóra.

Odlíšte sa od webových šablón, na ktorých máte len obmedzené možnosti použitia a totožný vzhľad stránky ako vaši konkurenti. Zvoľte si svoj vlastný štýl a buďte jedineční.

Programovanie webu
Optimalizácia webu

SEO
optimalizácia
web stránok

Zaoberám sa tvorbou webových stránok najmä v okolí Nitry so zameraním na SEO optimalizáciu. Využívam najnovšie SEO praktiky nielen priamo na stránkach, ale takisto aj mimo nej, čím zaručujem vyššie umiestnenie sa vašej stránky vo výsledkoch vyhľadávania. S mojimi službami v oblasti SEO optimalizácie môžete očakávať, že sa vo výsledkoch vyhľadávania posuniete nahor.

Optimalizácia na konverziu

Optimalizácia webových stránok na konverziu je ďalšou metódou, ktorá vám dopomôže k úspechu v online svete. Využívam rôzne stratégie konverzie, akými sú tzv. výzvy k akcii – formou kontaktných formulárov či referencií zákazníkov, ktoré slúžia k vyvolaniu akcie a aktivity klienta na vašej web stránke. Použité metódy závisia od vašej zákazníckej základne a trhu. Pred samotnou optimalizáciou sa ubezpečím, ktorá metóda je pre vašu firmu najlepšia.

Optimalizácia pre mobilné zariadenia - responzívny dizajn

Stále viacej ľudí využíva smartfóny a tablety k prehliadaniu webových stránok. Responzivita je kľúčovým faktorom, na ktorý dbám pri tvorbe web stránky. Responzívny web sa automaticky prispôsobí akémukoľvek zariadeniu, na ktorom je zobrazený. Získajte tržby a potenciálnych zákazníkov na vašom webe bez ohľadu na to, aké zariadenia budú ľudia používať.

Dosiahnite so mnou viditeľné výsledky

Vaša webová stránka je dôležitou súčasťou vašej digitálnej prezentácie. Profesionálne zostavené webové stránky sú v prvom rade estetické a užívateľsky funkčné, ale aj jednoduché, prehľadné a jednotné. Spolupráca so mnou vám zaručí, že všetky tieto prednosti získate spolu s vaším novým pútavým webom. Neváhajte ma nezáväzne kontaktovať o cenovú ponuku ešte dnes.