Logo design

Logo je základným poznávacím znakom pre Váš projekt alebo firmu. Unikátne logo podľa Vašich potrieb je preto výborným štartom každého projektu a výborným spôsobom ako Vás odlíšiť od konkurencie. Jedinečnosť vyjadrená v logu Vám poskytne identitu na trhu.

Web design

Estetický a užívateľsky funkčný web design pomáha odprezentovať Vašu firmu alebo projekt. S efektívnym web designom zákazníci ľahšie pristupujú k informáciám. Práve preto sú jednoduchosť a prehľadnosť tými správnymi cieľmi, ktoré sa snažíte dosiahnuť pri komunikácií s Vašimi zákazníkmi. V rámci služieb viem zabezpečiť aj programovanie font-end časti webu.

Programovanie

Pre lepšiu prezentáciu Vašej spoločností Vám ponúkame aj služby spojené s tvorbou web stránok. Štýlový, efektívny a prehľadný web je jedným najlepších spôsobov ako propagovať firmu. Tvorba jedinečného designu webu, front-end, back-end a administrácia spojená s Vašimi stránkami.

Branding

Každá značka by mala vystupovať uceleným dojmom, preto je veľmi dôležitý branding spoločnosti. Korporátna identita napovedá veľa zákazníkovi o vystupovaní a smerovaní značky. Je základným faktorom pre prezentáciu firmy.

Konzultácie

Popri práci na desiatkach projektov som nadobudol vedomosti v oblastiach grafického designu, marketingu a práce na web stránkach. Ak by ste potrebovali pomôcť s Vaším projektom, neváhajte ma kontaktovať, rád Vám pomôžem.