Reklama vo vyhľadávačoch

Veľakrát sa stretnem s ľuďmi, ktorí platia tisíce eur za reklamy, ktoré im nedosahujú požadované výsledky. Predtým, ako sa pustím do tvorby reklám, preskúmam vašu zákaznícku základňu a najväčšiu konkurenciu. Na základe týchto poznatkov viem zhodnotiť, čo vaši zákazníci chcú a čím sa odlišujete v biznis svete. Rôzne typy reklám posunú vaše kampane k lepším výsledkom.

PPC reklama

Ak chcete dosiahnuť rýchle a merateľné výsledky, reklamná PPC kampaň je tou správnou voľbou. Reklamy tohto typu vás dostanú priamo pred váš cieľový trh a platíte zakaždým cieľovým kliknutím vášho zákazníka. Ak chcete sledovať, ako sa vaše podnikanie rozrastá, neváhajte ma kontaktovať.

Úspešnosť PPC kampaní je daná prvotným výskumom kľúčových slov. Snažím sa klientom znížiť výdavky na reklamy ponukou zámerne cielených kľúčových slov.

PPC kampane sú pomerne zložité. Dodržiavam postupnosť krokov k dosiahnutiu viditeľných výsledkov. Zistite, aké sú vaše možnosti a zlepšite si svoj online predaj.

Ako začať

Optimalizácia
vstupnej
stránky

Potrebujete efektívnu vstupnú stránku, ktorá privedie zákazníkov po kliknutí na vašu reklamu. Poskytujem digitálny marketing s kompletnými službami a rád vám optimalizujem vstupnú stránku k dosiahnutiu najlepších výsledkov. Správne zacielenie vstupnej stránky je kľúčom k úspechu.

optimalizácia vstupnej stránky

Split testovanie

Neustále sa snažím zlepšovať svoje ponúkané služby bez ohľadu na to, akokoľvek je kampaň dobre nastavená. Testovanie A/B split pomôže vylepšiť vaše reklamy. Prevádzkujem dve podobné reklamy s malým rozdielom – jednoduchou zmenou slov. Reklamy bežia súbežne a zhodnotím, ktorá reklama podáva ukázateľne lepšie výsledky.

Remarketing

Ak si želáte, aby ste získali klientelu ihneď po návšteve ľudí na vašom webe, ste na správnom mieste. Pomôže vám remarketing. Sledovaním špeciálneho kódu môžem zobrazovať reklamy ľuďom, ktorý váš web navštívili.

Začnite inzerovať ihneď

Ak ste pripravení a odhodlaní začať s inzerciou, budem rád ak si ma zvolíte za partnera vo vašich reklamných snahách a úspechoch.