Logo design

Logo je prvotné podanie si ruky s vašim klientom v online svete. Unikátna vizuálna identita vás odlíši od konkurencie. Zároveň podnieti u ľudí dôveru a zanechá dlhodobý dojem. Za tvorbou úspešného loga stoja tri základné piliere - čas, energia a trpezlivosť.

Logo vašej spoločnosti je dôležitým aspektom vášho úsilia o budovanie značky. Vďaka správnemu dizajnu a marketingovej stratégii si začnú ľudia spájať vaše logo s vašou spoločnosťou. Takéto okamžité rozlíšenie je rozhodujúce pre vyniknutie v obchodnom svete. Špecializujem sa na návrh loga zo všetkých priemyselných odvetví. Ak túžite po logu, ktoré prehovorí k vašim zákazníkom a poskytne vám vašu identitu, som tu pre vás.

Ako začať

Jednotná
komunikácia
vás odlíši

Korporátna identita – imidž vašej firmy komunikuje s okolím a dodáva pridanú hodnotu tým, že vaša značka bude ľahko odlíšiteľná na trhu. Jednotná komunikácia pre bannery, vizitky, plagáty, letáky, reklamy vám zabezpečí u klientov pozitívnu emóciu a zaručí, že vás okamžite rozpoznajú.

grafický design

Tvorba loga s jedinečnou grafikou

Nové trendy v digitálnom svete sa neustále menia. Ak rozmýšľate nad novým logom, stránkou alebo ich chcete redizajnovať, rád sa s vami podelím o moje skúsenosti a vedomosti z oblasti súčasných trendov. Vytvorím vám logo, ktoré „sa nosí“.

Osobne venujem pozornosť nepísaným pravidlám, ktoré so zákazníkmi ihneď skonzultujem. Pri tvorbe loga máme tým pádom jasno a vytvárame značku, ktoré bude osožná a reprezentatívna počas celej existencie vašej firmy. Každé úspešné logo musí byť:

  • ľahko zapamätateľné
  • unikátne
  • nadčasové
  • použiteľné na rôznych podkladoch a v rôznych veľkostiach

Trefné logo je tou správnou cestou ako vybudovať rozpoznateľné meno prezentujúce vašu firmu, produkt, službu alebo projekt.

logo design
Čo je dôležité

Každá značka
má svoj
vlastný príbeh

Logo nie je iba nejaký vizuálny prvok. Logo predstavuje značku. Na začiatku našej spolupráce zistím podrobne, čo všetko vaša značka ponúka. Beriem v úvahu ideológiu vašej značky a všetky myšlienky, ktoré vašou identitou chcete vyjadriť. Porozumením príbehu, ktorý sa za vašou značkou skrýva, pre vás vytvorím logo, ktoré osloví cielené publikum. Klienti už na prvý pohľad pochopia, čo vašou identitou chcete vyjadriť.

Logo môže mať mnohé podoby

Existuje nespočetné množstvo návrhov loga: slovné, abstraktné, symbol, emblém, monogram alebo rozličná kombinácia typografických elementov. Každý typ loga má svoje výhody a spoločne dospejeme k záveru, ktorý je pre vás a vaše podnikanie najvhodnejší.

Závisí od posolstva, ktoré chcete svetu svojou značkou priniesť. Logo musí odzrkadľovať hodnoty vašej firmy. Logo môže mať aj abstraktnú podobu a zaujať výlučne svojím tvarom. Vytvorí sa unikátny geometrický tvar, ktorý svojou špecifickosťou uviazne v mysliach zákazníkov.

Spoločne dovedieme vaše prvotné vízie k vytvoreniu dokonalej identity, ktorá bude odzrkadľovať vašu osobnosť a profil vašej firmy.

Zohľadňujem účely loga a náklady s ním spojené

Pri tvorbe loga zohľadňujem aj účel, pre ktorý má byť logo použité. Ak má vaše logo slúžiť reklamným plagátom, letákom, vizitkám, bannerom a pokrývať obaly rôznych výrobkov, jednoznačne potrebujete nízkonákladové logo. Logo zahrňujúce viaceré farby je nákladné pre tlačoviny. Z tohto hľadiska vám pomôžem vytvoriť cenovo dostupné logo, ktoré zachová vašu identitu a značku.

Spolupráca je dôležitá

Chápem, že proces tvorby loga je o vzájomnej spolupráci. Rád vám poskytnem viaceré varianty prekreslenia loga, ktoré nás dovedú k vašej spokojnosti. Výsledkom našej spolupráce bude logo, ktoré s pýchou umiestnite na svoje produkty a ponúkané služby.

Získajte zadarmo cenovú ponuku pre vaše nové logo

Ak túžite po profesionálnom loge, ktoré osloví vašich zákazníkov s pridanou hodnotou vašej vlastnej korporátnej identity, kontaktujte ma ešte dnes. Rád vám navrhnem logo, ktoré vám pritiahne správnu klientelu.