Video a foto tvorba

Je dokázateľné, že schopnosť udržať pozornosť sa rokmi u ľudí stráca. Ak vaša stránka a marketingové materiály neobsahujú pútavé vizuály, ľudia strácajú záujem a vyhľadajú si konkurenciu. V spolupráci so špičkovými fotografmi a video tvorcami vám ponúkam prvotriedne služby v tejto oblasti. Pomôžeme vám zaujať vašu klientelu trefnou fotografiou alebo krátkym video spotom, ktorý sa zákazníkom dostane doslova pod kožu.

Ako začať

Foto, ktoré
má štýl

Zameňte svoje štandardné produktové videá a obrázky za unikáty. Poskytnem vám jedinečné vizuály, pomocou ktorých zvýrazníte svoju osobnosť. Dajte klientom dôvod využiť vaše služby a produkty, pritiahnite si ich pozornosť originálnou video a foto tvorbou.

fotografka

Vlastný príbeh predáva

Nezabúdajte, že za každým dobrým produktom či službou je prvotná myšlienka. S pomocou kvalitnej fotografie a videozáznamu môžete svetu vyrozprávať svoj vlastný príbeh. Na začiatku si vypočujem vašu predstavu, čo chcete fotografiou a videom klientom odkázať a následne túto vašu víziu zhmotníme. V oblasti digitálneho marketingu je potrebné vlastniť svoj unikátny vizuálny obsah.

Stála klientela ako súčasťou vášho príbehu

Urobte zo svojej stálej klientely súčasť vášho príbehu. So súhlasom svojich klientov ich môžete zakomponovať do svojich videí a fotografií. Ak budú vaši spokojní zákazníci ochotní vás verejne odporučiť, pomôže vám to budovať si dôveru.

kameraman
Pridaná hodnota

Do foto tvorby
vkladáme srdce

Spolu so špecialistami na video a foto tvorbu vám pomôžeme vyvolať emócie u klientov. Vytvoríme spojenie medzi odovzdaným posolstvom a emóciou, ktoré dané fotografie a videá budú obsahovať. Budujte si lojalitu u zákazníkov.

Dokážte klientom, že ste ich voľba číslo jeden

Dôležitou súčasťou v oblasti predaja tovaru alebo služby je kvalitná propagácia. Povedzte klientom nielen výhody vašich produktov a ponúkaných služieb, ale aj odôvodnenie prečo ste vy pre nich správna voľba. Video a foto tvorba doplnená o ukážky produktov a názory ľudí, ktorí ich pravidelne používajú, pomôže vašim klientom pochopiť, čo im ponúkate.

Oslovte väčšie publikum

Vizuálny obsah vám umožňuje osloviť väčšie publikum. Váš obsah sa môže zobrazovať na webových stránkach s videami, akou je YouTube resp. vo vyhľadávaní obrázkov. Ak sprístupníte svoj vizuálny obsah na viacerých miestach, ľahšie dosiahnete úspech a dostanete sa k svojej zákazníckej základni.

Video a foto služby pre vašu spokojnosť

V spolupráci so špičkovými fotografmi a video tvorcami vám pomôžem osloviť viac ľudí a vytvoriť si tak z nich stálych a spokojných zákazníkov.